Wie is wie?

Directeur: Mevrouw D. Brummelhuis d.brummelhuis@mundus.espritscholen.nl

Teamleiders
Mevrouw M. Brokx (EOA) m.brokx@mundus.espritscholen.nl
Mevrouw L. Buiting (onderbouw) l.buiting@mundus.espritscholen.nl
Mevrouw M. Sanders (bovenbouw) monique.sanders@mundus.espritscholen.nl

Receptie Mundus College hoofdgebouw
Telefoon: 020-5854854

Receptie Mundus College Herman Poortstraat
Telefoon: 020-5893030

Ziekmelding hoofdgebouw en Herman Poortstraat
Telefoon: 020-4801779
De heer S. Meerdink, presentiemedewerker s.meerdink@mundus.espritscholen.nl

Vertrouwenspersonen (voor leerlingen)
Mevrouw M. Damoiseaux m.damoiseaux@mundus.espritscholen.nl
De heer E. Rous e.rous@mundus.espritscholen.nl 

Klik hier voor meer informatie over de vertrouwenspersonen. Lees hier meer over de externe vertrouwenspersonen.