Wie is wie?

Directeur: Mevrouw D. Brummelhuis d.brummelhuis@mundus.espritscholen.nl

Teamleiders
Mevrouw M. Brokx (EOA) m.brokx@mundus.espritscholen.nl
Mevrouw L. Buiting (VMBO) l.buiting@mundus.espritscholen.nl
Mevrouw M. Sanders (PrO) monique.sanders@mundus.espritscholen.nl

Receptie Mundus College hoofdgebouw
Telefoon: 020-5854854

Ziekmelding
Telefoon: 020-4801779
De heer S. Meerdink, presentiemedewerker s.meerdink@mundus.espritscholen.nl

Vertrouwenspersonen 
Leerlingen en ouders kunnen bij de interne vertrouwenspersoon terecht met problemen van vertrouwelijke aard, op het terrein van pesten, (seksuele) intimidatie, discriminatie en agressie. De vertrouwenspersonen van het Mundus College zijn:

Mevrouw M. Damoiseaux m.damoiseaux@mundus.espritscholen.nl
De heer E. Rous e.rous@mundus.espritscholen.nl 

Medewerkers van de Esprit Scholen kunnen terecht bij de externe vertrouwensperoon. Esprit Scholen heeft expliciet voor twee externe vertrouwenspersonen gekozen, een man en een vrouw.

Klik hier voor meer informatie over de vertrouwenspersonen. Lees hier meer over de externe vertrouwenspersonen.